Телефонія
CRM
Виробництво
Персонал
Склад
Активи
Проекти
Фінанси

Проекти

VCV Soft Projects

Проекти

Простий спосіб керування проектами від VcVSoft

Кожен проект, виконання якого відбувається на тому чи іншому підприємстві, як правило, включає велику кількість різнобічних процесів, в яких задіяні десятки, якщо не сотні людей. Кожен процес – це своєрідна деталь у величезному механізмі.  І якщо він не виконується коректно і вчасно, всі інші ланки проекту зсуваються за термінами або зупиняються на певний період. А це, з погляду бізнесу та ефективності співробітництва, є абсолютно неприпустимим.

Є лише один спосіб забезпечити своєчасне та якісне виконання кожного проекту – контроль у режимі реального часу за кожним процесом, а також співробітниками, які задіяні на поточний момент. Зробити це, використовуючи лише людські ресурси, буде проблемно та дорого. Але автоматизація контролю за допомогою спеціального модуля, що є у VcV Soft®, дозволить зовсім інакше поглянути на цю проблему і переконатися в тому, що вона вирішується простіше, ніж здається.

Arow down

Про компоненти Проекти

Коли йдеться про виконання проекту, то існує три основні напрямки, які важливо тримати під контролем, щоб терміни були зірвані, а якість – не розчарувало.

Перше – це стадія виконання робіт. Контроль проміжних результатів дозволить оперативно усунути проблеми, які можуть спричинити зрив обумовлених із замовником термінів.

Друге – графік працівників. Грамотний розподіл обов'язків, відсутність накладок стануть запорукою ефективного результату.

Третє – собівартість. Коливання курсів валют, наймання людей з боку, зміна закупівельної вартості матеріалів – ці та інші фактори необхідно брати до уваги, щоб утримувати рентабельність на певному рівні.

Наша команда розробників, розібравшись у актуальних процесах, реалізувала проектний модуль таким чином, щоб управління цими процесами, яке здійснюється за його допомогою, було продуктивним та своєчасним.

Arow down

Можливості компонента Проекти

Онлайновий контроль

У режимі реального часу ви отримуватимете звіт про кожен етап виконання проекту, зайнятості кожного співробітника, завершення кожного етапу та проекту в цілому.

Управління співробітниками

Дозволяє заздалегідь формувати графік роботи працівників, зайнятих у проекті, враховуючи ієрархію їхніх посад.

Планування ресурсів

Виділення матеріальної бази, необхідної для проекту, а також людських ресурсів, достатніх для реалізації.

Паспорт проекту

Доступ до технічних відомостей про проект: вихідні дані, терміни виконання, відповідальні особи, вартість проекту.

Визначте рівень управлінського обліку у Вашій компанії

Пройдіть короткий тест, дізнайтесь про свої проблемні місця!

FAQ

Управлінський облік необхідний компаніям будь-якого розміру. т.к. бізнес будь-якого рівня включає цикл Шухарта-Демінга (рис)

Це модель безперервного покращення процесів у компанії, вона складається з:

  • Планування діяльності
  • Виконання робіт
  • Аналіз діяльності та виконаних робіт (збір інформації з відхилень)
  • Прийняття змін та коригування причин відхилень для більш успішного наступного планування

Чим раніше власник замислиться про управління, яке неможливе без якісного обліку, тим у копанні більше шансів на розвиток та зростання.

Якщо у Вас невелика компанія і Ви пам'ятаєте поточні замовлення, то при розвитку компанії та при збільшенні замовлень Ви зіткнетеся з наступним:

  • з кожним новим замовленням буде складніше утримувати всю інформацію у голові
  • Зі збільшенням кількості співробітників буде складніше їх контролювати, і згодом аналізувати діяльність компанії.
  • не маючи налагодженого обліку, стає неможливим делегувати якусь виділену функцію новому співробітнику, і в результаті співробітник починає робити все те саме, що і керівник і доходить до того, що співробітники дублюють один одного (повторно надсилаю одні й ті ж замовлення постачальникам, резервують товари під одного й того клієнта, як наслідок це веде до того, що весь товар у резерві, на складі ні чого немає і знову відправляються замовлення постачальникам...)
  • Керівник намагається добитися якоїсь звітності від співробітників, при цьому кожен з них веде записи у своєму блокноті, Excel, на папірці... І для отримання хоч якихось результатів потрібно витратити не один день часу, щоб зібрати в купу все блокноти та Excel співробітників

Оскільки бухгалтерський облік – за своєю суттю, це відображення господарських операцій, тобто того, що вже відбулося! Це завдання управлінського обліку підготувати ґрунт для майбутньої господарської операції. Іншими словами - управлінський облік це насамперед не так облікова система, скільки інструментарій для планування діяльності підприємства та порівняльного аналізу його результатів (план/факт). Для цього електронні документи повторюють технологічну послідовність операцій, так званий бізнес-процес, в результаті якого створюється продукція або послуга компанії. Отже, його основне завдання не стільки сам собою облік, скільки впорядкування дій співробітників, спрямоване на отримання результату найбільш оптимальним способом.

При впровадженні облікових систем у наших замовників ми часто стикаємося з однією дуже поширеною помилкою - коли власник підприємства доручає бухгалтеру вести не лише бухгалтерський, а й управлінський облік. При такому підході бухгалтер в управлінні застосовує той же принцип - враховує те, що вже відбулося. В результаті підприємство отримує просто подвійну бухгалтерію, а вся робота з планування, оцінки рентабельності, організації виробничого процесу, контролю його просування та оцінки отриманого результату залишається на офісних працівниках. Найсумніше в цій ситуації те, що ні бухгалтерія, ні офісний персонал не можуть повноцінно використати результати праці один одного, а найчастіше про деякі з них вони навіть не підозрюють. Понад те, кожен працівник самостійно підбирає собі інструменти, зокрема програми, на вирішення своїх завдань. В результаті керованість підприємством з боку його власників знижується, а кількість незамінних працівників зростає. Тому хороша управлінська система повинна мати не тільки якісний функціонал, для всіх бізнес-процесів, але й бути частиною політики підприємства на шляху до досягнення своїх стратегічних цілей.

У вас залишилися питання та потрібна консультація?

Телефонуйте!  Обговоримо усі питання
VCV Soft expert

Головний спеціаліст відділу впровадження:

Ксенія Пономаренко

phone   +38 (068) 312 81 14