Терміни виконання проекту або ж поставки замовлених товарів безпосередньо залежать від кількості складських залишків, а також їх актуальної вартості, яка у наші дні у зв'язку з регулярним коливанням курсу змінюється постійно. Володіння цією інформацією – це один із основних факторів, що впливає на плідну співпрацю, від рівня ефективності якого залежить, чи захоче клієнт звернутися знову.
Кожен, чий бізнес прив'язаний до складських решток, чудово знає, наскільки важко здійснювати контроль у цьому напрямку та скільки програмних, а також людських ресурсів треба задіяти, щоб облік руху товару чи матеріалів на складах здійснювався своєчасно. Чудово розуміючи всю складність та важливість даних процесів для бізнесу, команда розробників VcV Soft® продумала та реалізувала програмний компонент складського обліку, здатний вирішувати цілий спектр завдань.
Про компонент Склад
За допомогою цього модуля, впровадженого у програмне забезпечення VcV Soft®, стає можливим повний та ефективний контроль над актуальним станом складу. Система автоматично виконує облік зміни коливань курс, що дозволяє оперативно зробити перерахунок вартості та уникнути непорозумінь із клієнтами надалі, або можливих збитків.
Крім контролю вартості компонентів складського обліку в режимі реального часу відстежує зміна залишків на складах. Це дозволяє ефективно планувати розподіл матеріальної бази та озвучувати клієнтам чіткі терміни виконання проектів, яких не важко дотримуватися, вдаючись до допомоги даного модуля.
Компонент складського обліку дозволяє уникати помилок у розрахунках, кошторисах, планах, що позитивно позначиться на взаємодії із клієнтами.
Можливості компоненти Склад
Визначте рівень управлінського обліку у Вашій компанії
Пройдіть короткий тест, дізнайтесь про свої проблемні місця!
FAQ
Управлінський облік необхідний компаніям будь-якого розміру. т.к. бізнес будь-якого рівня включає цикл Шухарта-Демінга (рис)
Це модель безперервного покращення процесів у компанії, вона складається з:
Чим раніше власник замислиться про управління, яке неможливе без якісного обліку, тим у копанні більше шансів на розвиток та зростання.
Якщо у Вас невелика компанія і Ви пам'ятаєте поточні замовлення, то при розвитку компанії та при збільшенні замовлень Ви зіткнетеся з наступним:
Оскільки бухгалтерський облік – за своєю суттю, це відображення господарських операцій, тобто того, що вже відбулося! Це завдання управлінського обліку підготувати ґрунт для майбутньої господарської операції. Іншими словами - управлінський облік це насамперед не так облікова система, скільки інструментарій для планування діяльності підприємства та порівняльного аналізу його результатів (план/факт). Для цього електронні документи повторюють технологічну послідовність операцій, так званий бізнес-процес, в результаті якого створюється продукція або послуга компанії. Отже, його основне завдання не стільки сам собою облік, скільки впорядкування дій співробітників, спрямоване на отримання результату найбільш оптимальним способом.
При впровадженні облікових систем у наших замовників ми часто стикаємося з однією дуже поширеною помилкою - коли власник підприємства доручає бухгалтеру вести не лише бухгалтерський, а й управлінський облік. При такому підході бухгалтер в управлінні застосовує той же принцип - враховує те, що вже відбулося. В результаті підприємство отримує просто подвійну бухгалтерію, а вся робота з планування, оцінки рентабельності, організації виробничого процесу, контролю його просування та оцінки отриманого результату залишається на офісних працівниках. Найсумніше в цій ситуації те, що ні бухгалтерія, ні офісний персонал не можуть повноцінно використати результати праці один одного, а найчастіше про деякі з них вони навіть не підозрюють. Понад те, кожен працівник самостійно підбирає собі інструменти, зокрема програми, на вирішення своїх завдань. В результаті керованість підприємством з боку його власників знижується, а кількість незамінних працівників зростає. Тому хороша управлінська система повинна мати не тільки якісний функціонал, для всіх бізнес-процесів, але й бути частиною політики підприємства на шляху до досягнення своїх стратегічних цілей.
У вас залишилися питання та потрібна консультація?
Головний спеціаліст відділу впровадження:
Ксенія Пономаренко
+38 (068) 312 81 14